Kontaktujte nás: +421 907 784 201

Dekoračné doplnky

VONKAJŠIA  MARKÝZA MA

markyza

Vonkajšia markýza zabraňuje dopadu slnečného žiarenia na strešné okno, a tým znižuje množstvo tepla vstupujúceho do miestnosti až o 65%. Je vyrobená z odolnej čiernej PVC – sieťoviny a vždy sa ovláda z miestnosti. Sieťová štruktúra nebráni výhľadu z okna von. Spôsob uchytenia markýzy na okne zároveň umožňuje vetranie bez nutnosti manipulácie s markýzou. Markýza je upevnená pod horným dielom oplechovania strešného okna.

VNÚTORNÉ ROLETKY RL S POSTRANNÝMI LIŠTAMI

RL

Slúži pre zatienenie aj ako dekorácia. Sú vedené v hliníkových lištách, ktoré bránia prestupu svetla po stranách a súčasne umožňujú zastaviť roletu v akejkoľvek polohe. Odporúčame použiť pri požiadavke plného zatmenia. Skupina odtieňov BLACKOUT je opatrená na exteriérovej časti plastovou vrstvou, ktorá zabezpečuje úplnú nepriesvitnosť a miestnosť úplne zatmí (plné zatmenie). Ostatné odtiene dodávajú svetlu v interiéri jemný farebný odtieň a tlmí jeho ostrosť (zatienenie, dekorácie)

 

 

 

 

VNÚTORNÉ AL-ŽALÚZIE TYP L

žaluzie L
Hliníková lamelová žalúzia vedená v AL-lište. Jej funkcia je rovnaká ako u žalúzie typu S. Lamely sa posúvajú po bočných AL-lištách, možno je úplne zaklopiť aj pri menších sklonoch strechy. (Pri požiadavke na plné zatmenie je najvhodnejší roleta RL BLACKOUT.)

 

 

 

 

 

 VNÚTORNÉ AL-ŽALÚZIE TYP S

žaluzie S
Hliníková lamelová žalúzia vedená strunou. Vďaka špeciálnemu samosvornému mechanizmu možno žalúzie zastaviť v ľubovoľnej polohe. Naklápanie lamiel reguluje prestup slnečných lúčov. Plne funkčný (predovšetkým pri požiadavke na úplnej zaklopenia lamiel) je od sklonu strechy 45 °. (Pri požiadavke na plné zatmenie je najvhodnejší roleta RL BLACKOUT.)

 

 

 

 

PREDOKENNÁ ROLETA PRE

ROLeta

Vonkajšia roleta vylepšuje tepelno-izolačné vlastnosti okna. Elektronicky ovládané hliníkové lamely vyplnené polyuretánom zadržia až 90% tepelnej slnečnej energie. V zime izoluje pred chladom. Vonkajšia roleta poskytuje príjemné zatemnenie aj počas dňa a  tiež dodatočnú ochrannú strešného okna pred poškodením. Znižuje hluk z dažďa a krupobitia až o 3 dB.